Hotel Konfor Hakkımızda

Hotel Konfor Hakkımızda

Hotel Konfor Hakkımızda

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Hotel Konfor her zaman hizmetini aynı üstün kalitede sunmaktadır. Tecrübesi ve misafirperverliği ile misafirlerini her zaman aynı standartta ağırlamayı ilke edinmiştir.


Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir.


Hotel Konfor olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

 

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Hotel Konfor çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

 

Ağırladığı misafirlerinin rahatlığı düşünülerek topam1500 m² alan üzerine konuşlandırılan Önder Hotel 1994 yılında ve Hotel Konfor 2013 yılında hizmete girmiştir. 3'er katlı iki bloktan oluşan tesisimiz dört farklı tipte toplam 45 oda ile hizmet vermektedir. 

 

Hotel Konfor siz misafirlerimizin konforu ve rahatı içi dizayn odaları sunmaktadır. Hotel Konfor konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları hotelimiz de gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler kat etmeden ulaşabiliyorlar.