Hisarın Sultanlarına Başarılar

Hisarın Sultanlarına Başarılar

Hisarın Sultanlarına Başarılar

Hisarın Sultanlarına Başarılar

Başkan Talay, Pınarhisar Spor Kulübü Başkanı Tayfun Uysal, Teknik direktörümüz Şaban Küreş, Yönetim Kurulu Üyeleri, Hisarın Sultanları ve aileleri ile 2. Lig müsabakaları öncesi moral motivasyon yemeğinde buluşarak, Hisarın Sultanları ile sohbet ederek, onları 2. Lig yolunda cesaretlendirdi.

 

 

“HAYDİ HEP BİRLİKTE 2. LİG’E”

“Bu akşam gördüm ki Sultanlarımız 2. ligi çok istiyorlar” diyerek sözlerine başlayan Başkan Talay, sporcu gençleri hırslı görmenin kendisini ziyadesiyle mutlu ettiğini de ifade etti. Talay, sözlerine “Hisarın Sultanlarının sonuna kadar destekçisi olacağız” diyerek devam etti.

Başkan Talay, Sultanların ailelerine de seslenerek “Değerli anne babalar özellikle gençlerimizin arkasında durduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum” diyerek hepsine saygı ve sevgilerini iletti.

2. Lig yolunda sporcuları motive eden Talay, “Haydi hep birlikte 2. Lig’e diyerek Hisarın Sultanlarını da onurlandırmayı unutmadı.

 

 

İLK MAÇLARINDA GALİP GELDİLER

Motivasyon yemeğinin ardından sıkı antrenmanlarla müsabakalara hazırlanan Sultanlar, şampiyonluk yolundaki ilk maçlarında galip gelerek, çıktıkları bu mücadelede avantajı kendi hanelerine yazdırmayı başardılar.